Zručnosti pre trh práce – kurzy MISERICORDIA – ZDARMA

Národný projekt „Zručnosti pre trh práce“

Nezisková organizácia MISERICORDIA n.o. organizuje akreditované vzdelávacie kurzy, ktorým bola akreditácia udelená Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny a Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu.
V neziskovej organizácii MISERICORDIA n.o. ponúkame možnosť absolvovať kurz:

• Kurz opatrovania
  • Kurz inštruktora sociálnej rehabilitácie
  • Kurz účtovníctva
  • Kurz lektora
  • Kurz mediátora

Ministerstvo práce sociálnych vecí a rodiny spustila Národný projekt Zručnosti pre trh práce prostredníctvom, ktorého si môžete dať kurz preplatiť či ste nezamestnaný, zamestnaný, na rodičovskej alebo materskej dovolenke.

Využite možnosť ZADARMO sa rekvalifikovať a zvýšiť si tak svoj potenciál na trhu práce.

Pre viac informácií môžete kontaktovať MISERICORDIU n.o. na telefónnom čísle 0915 165 800 alebo na emailovej adrese k kurzy@misericordia.sk, ale potrebné informácie dostanete aj na príslušných Úradoch práce sociálnych vecí a rodiny.

S kurzom určite neotáľajte, pretože finančné  prostriedky sa vyčerpajú  rýchlo.

Termíny kurzu opatrovania je od 28. 5. 2024 – 2. 7. 2024

Termíny kurzu inštruktora sociálnej rehabilitácie od 29. 5. 2024 – 3. 7. 2024

Žiadosť musí byť podaná na ÚPSVaR  podľa trvalého bydliska minimálne 30 dní vopred. O termínoch ostatných  kurzov sa môžete informovať na uvedenom telefónnom čísle alebo osobne na adrese Nálepkova 7, Brezno.