Projekt WIFI pre Teba v obci Predajná (rok 2020)

Projekt sa realizoval v čase od 05/2021 do 04/2022 a jeho cieľom bolo vybudovanie 8 kusov WiFi prístupových bodov na miestach komunitného života v obci Predajná, ktoré poskytnú bezplatné pripojenie všetkým občanom a návštevníkom obce Predajná k širokopásmovému internetu.
Realizácia projektu bola financovaná z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra, v rámci ktorého Ministerstvo dopravy SR poskytlo obci nenávratný finančný príspevok vo výške 9747,00 EUR.

Nenávratný finančný príspevok: 9 747,00 EUR

Termín realizácie: 1/2020 – 12/2020

Vybraný článok

WIFI Predajná

27. mája 2021

WiFi4EU – Bezplatné Wi-Fi pre obyvateľov EÚ aj v obci Predajná
Iniciatíva WiFi4EU podporuje myšlienku bezplatného pripojenia Wi-Fi pre občanov vo verejných priestoroch, ako sú parky, námestia, verejné budovy, knižnice, zdravotnícke zariadenia, školy či múzeá v obciach v celej Európe.
Vďaka projektu Wifi4EU obec Predajná poskytuje bezplatne WiFi signál na 11 verejných priestranstvách v obci po dobu nasledujúcich troch rokov.