Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Výluka osobnej železničnej dopravy DUBOVÁ – PODBREZOVÁ a späť v dňoch 4. – 5. 3. 2024

Táto udalosť sa skončila

NÁHRADNÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DUBOVÁ – PODBREZOVÁ 04.03.2024 (pondelok) – 05.03.2024 (utorok).

Pre spoľahlivejšiu a bezpečnejšiu železničnú dopravu bude na trati Dubová–Podbrezová prebiehať úprava infraštruktúry. V dôsledku výlukových prác bude na uvedenom úseku zavedená náhradná autobusová doprava (NAD).

Cestovný poriadok Dubová – Podbrezová a Podbrezová – Dubová (NAD)
Zr1783 Banská Bystrica 10:17 – Dubová10:51 – Podbrezová 11:01 – Margecany 13:53
Os7214 Brezno mesto 11:06 – Podbrezová 11:25 – Dubová 11:36 – Banská Bystrica 12:12
Os7216 Brezno mesto11:57 – Podbrezová 12:14 – Dubová 12:24 – Banská Bystrica 13:08

Zastávky náhradnej autobusovej dopravy (NAD).

Železničná stanica/zastávka – miesto zastavenia NAD

Dubová – pred staničnou budovou
Predajná – autobusová zastávka „Predajná, pri moste“
Lopej – autobusová zastávka „Podbrezová,Lopej“
Podbrezová – pred staničnou budovou.

Dôležité informácie:

• Bližšie informácie opreprave imobilných cestujúcich v NAD získate v Kontaktnom centre.
  • V NAD nie je možné zabezpečiť prepravu bicyklov a prepravu zvierat bez uzatvárateľnej schránky (nevzťahuje sa na psov so špeciálnym výcvikom sprevádzajúcich osoby so zdravotným postihnutím).
  • Predpokladané meškanie vlakov dotknutých výlukou môže byť cca 10min. V prípade väčšieho meškania nie je zaručené čakanie prípojných vlakov.
  • Počas konania výluk nie je dodržané pravidelné radenie vlakov.
  • Predaj cestovných lístkov v NAD nie je zabezpečený, cestovný lístok si zakúpite vosobných pokladniciach ZSSK, alebo nonstop prostredníctvom www.zssk.sk, mobilnej aplikácie IDeme vlakom, SMS

Ospravedlňte, prosím, prípadné komplikácie a zníženie komfortu pri cestovaní.